Kis türelmet...

Bejelentkezés

Add meg az e-mail címed, amellyel regisztráltál. Erre a címre megírjuk, hogy hogyan tudsz új jelszót megadni. Ha nem tudod, hogy melyik címedről regisztráltál, írj nekünk: ugyfelszolgalat@network.hu

A jelszavadat elküldtük a megadott email címre.

Nem hozott gólt a Primera Division 33. fordulójának mérkőzésén az Espanyol- Barcelona városi rangadó.Ahogy az várható  volt , Ibrahimovic nem volt a kezdőcsapatban, de a kispadra leültette Guardiola mester.

Elképesztően jó hazai mérleggel indulhatott  harcba Pochettino csapata a "nagytestvér" ellen, hiszen az Espanyol az utolsó 9 mérkőzését megnyerte, ebből 6- on pedig gólt sem kapott! Ennek megfelelően kezdett a barcelonai kiscsapat, és így is folytatta, hiszen rögtön a meccs elején helyzetbe került. És nem volt ez másképp a hátralvő időben sem, hihetetlen, de jóval több helyzetet tudott kialakítani, mint a Barcelona.Első igazán veszélyes ziccert csupán a 41. percben tudott összehozni a gránátvörös - kék alakulat, Maxwell lövését Kameni fogta. És hogy ne teljenek unalmasan a hosszabbítás  percei sem, hazai oldalon is kialakult egy igen nagy helyzet, Callejon keresztbelőtt labdáját Osvaldo lőtte kapura, de Valdes egy bravúros mozdulattal a kapufára ütötte. 55 percig kellett várni az első vendégszögletre, de eredményt ez sem hozott. Az 57. percben érkezett a címvédőhöz Thierry Henry és Seydou Keita is. Nemsokkal később az a Lionel Messi került gólhelyzetbe, aki az utóbbi időben ugyan zseniális mozdulataival és góljaival ámulatba ejtette a világot, de ezen a meccsen -valljuk be- nem sokat mutatott; a 16- os elől megeresztett lövése elment a kapu mellett. Az igazsághoz talán az is hozzátartozik, hogy az Espanyol nagyon agresszíven, idegesen futballozott, nem kímélték az ellenfél játékosait. Érdekes módon a 62. percben mégis Dani Alvest állította ki  Mallenco játékvezető, amikor a brazil jobb bekk megkapta második sárgalapját. Az utolsó 10 percre beállt Ibrahmovic is, de az  eredményen már ő sem tudott változtatni.

network.hu

Ez a 0-0 -ás eredmény valószínüleg nem akkora tragédia az Inter ellen készülő Barcelona számára, hiszen - ha a Real Madrid meg is nyeri a holnap esti Valencia elleni rangadót-akkor is megmarad az 1 pont előny a fővárosiakkal szemben. Ehhez persze az is fontos, hogy a hátralévő mérkőzéseit hozza a katalán csapat, ám az ellenfelek között a bajnokságban még olyan együttesek szerepelnek, mint a Sevilla vagy a Villareal. És nem feledkezzünk el a BL- elődöntőről sem, amelynek keretében a Messiék Milánóba látogatnak az Internazionale vendégeként.